مهندسین مشاور همگروه | Architect118
مهندسین مشاور همگروه

مهندسین مشاور همگروه

Lets Start
تغییر تصویر کاور Type: JPG, PNG Optimise:1600x650px, Max: 1MB

Architect118.com

آرشیتکت118 یک شبکه اجتماعی تخصصی مستقل در رشته های مهندسی معماری, شهرسازی, هنر و صنایع وابسته است. محتویات این شبکه همانطور که از ماهیت آن پیداست از ورودی ها و مطالب اعضا تشکیل شده و آرشیتکت 118 به جز تشکیل هسته اولیه شبکه خود محتوایی تولید نمی نماید. متخصصین, معماران, سازمان ها, دفاتر و شرکت های وابسته به خط تخصصی این وب سایت می توانند با عضویت در این وب سایت به صورت رایگان به معرفی و ارائه آثار خود اعم از نوشته ها و مقالات, پروژه ها و عکس ها و ... نمایند; و نیز از طریق فروشگاه مجازی می توانند محصولات دیجیتالی خود را با رعایت شرایط و قوانین وب سایت در معرض فروش قرار دهند. ضمنا درآمد آگهی های وب سایت درج شده در پروفایل کاربران پس از کسر کارمزد های مشخص, به صاحبان آن پروفایل تعلق می گیرد.

Quality Of Service

You Have Seen The Rest, Now Come See The Best

Premium Account

سایر بخش های سایت

441

Company

282

Collection

2518

Happy Clients

12

Contract Sample

آرشیتکت118

ارائه مقالات و نوشته ها و معرفی پروژه های اجرایی و تحقیقاتی , فایل های مدل ها و آبجکت های سه بعدی و نیز مجلات و نشریات معماری از جمله خدمات این سایت می باشد.
با حضور و تشکیل پروفایل ااختصاصی و رایگان در این وب سایت علاوه بر استفاده از خدمات این مجموعه, در موتورهای جستجو مانند گوگل و دایرکتوری های تخصصی این رشته به خوبی دیده خواهید شد. آرشیتکت 118, جامعه مجازی معماران (آرشیتکت ها) و شرکت های شهرسازی و مهندسان مشاور معماری است;